Bewegin huurt 536 m² kantoorruimte in Le Mirage
Bewegin B.V., een organisatie gespecialiseerd in het ontwikkelen van talent, heeft een langjarig contract getekend voor de huur van circa 536 m2 kantoorruimte in Le Mirage, een van de meest herkenbare kantoren van Utrecht.
Bewegin heeft voor het moderne kantoor gekozen door de strategische ligging, de voorzieningen en de internationale allure van het gebouw. Le Mirage is ontworpen door het Amerikaanse architectenbureau Kohn Pedersen Fox en omvat in totaal circa 18.200 m² kantoorruimte, verdeeld over 21 verdiepingen. Het biedt een verrassende plek waar ontmoeten en het nieuwe werken centraal staan.
Per 1 maart 2023 is Bewegin samen met Innergo de nieuwe huurder van deze kantoorruimte. Vanuit hun missie Talent Bevrijden helpt Bewegin als impactorganisatie ambitieuze starters met de start van hun loopbaan en brengt Bewegin ontwikkeling op gang in de publieke sector. Hierin trekken zij nauw op met Innergo dat het eigen vermogen van organisaties en teams in de publieke sector helpt te vatten.
De verhuurder, APF International, werd bijgestaan door CBRE. De huurder werd geadviseerd door Spring Real Estate.
Over CBRE
CBRE Group, Inc. (NYSE:CBRE), een Fortune 500- en S&P 500-bedrijf met het hoofdkantoor in Dallas, is 's werelds grootste advies- en beleggingsbureau voor commercieel vastgoed (in termen van de omzet in 2021). De organisatie heeft meer dan 105.000 medewerkers en bedient klanten in meer dan 100 landen. CBRE biedt strategisch advies en begeleiding bij de aan- en verkoop en aan- en verhuur van vastgoed, corporate services, property-, facility en projectmanagement, taxaties, (her)ontwikkeling, investment management en research & consulting. Bezoek onze websites www.cbre.nl en www.cbre.com.