EU Investments verwerft kantoorgebouw aan Minervum 7032 in Breda
Het gebouw van bijna 4.000 m² telt 5 verdiepingen en ligt op bedrijventerrein ‘Hoogeind’. Door de architectuur en de ligging direct langs de snelweg A27 heeft het object een opvallend karakter. Bij het gebouw behoren tevens 101 eigen parkeerplaatsen. De kantoorruimte is langjarig verhuurd aan een 5 tal gerenommeerde internationale bedrijven.
De verkoper, Investium Real Estate, was verantwoordelijk voor de transformatie van het gebouw van een single- naar een multi-tenant gebouw binnen de ComfortZone Offices portefeuille. Hiervoor werd het gebouw grondig gerenoveerd en onder andere voorzien van een gym en een gemeenschappelijke buitenruimte. Het gebouw beschikt over energielabel A+.
CBRE trad op namens EU Investments, een internationale investeerder. Verkoper Investium werd bijgestaan door De Lobel en Partners – real estate experts.
Over CBRE
CBRE Group, Inc. (NYSE:CBRE), een Fortune 500- en S&P 500-bedrijf met het hoofdkantoor in Dallas, is 's werelds grootste advies- en beleggingsbureau voor commercieel vastgoed (in termen van de omzet in 2021). De organisatie heeft meer dan 105.000 medewerkers en bedient klanten in meer dan 100 landen. CBRE biedt strategisch advies en begeleiding bij de aan- en verkoop en aan- en verhuur van vastgoed, corporate services, property-, facility en projectmanagement, taxaties, (her)ontwikkeling, investment management en research & consulting. Bezoek onze websites www.cbre.nl en www.cbre.com.